PREME sp. z o.o. powstała w 2014r. a jej głównym celem jest świadczenie usług szkoleniowych, internetowych i doradczych na najwyższym poziomie oraz przekazywanie aktualnej wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych w zarządzaniu nowoczesnym przedsiębiorstwem oraz jego funkcjonowaniu.

Rozwój innowacyjności i możliwość wsparcia finansowego naszych partnerów biznesowych, realizujemy poprzez oferowanie szerokich usług w zakresie skutecznego pozyskiwania dotacji unijnych na rozwój firm. Realizujemy także projekty ukierunkowane na dofinansowanie przedsięwzięć m.in. z dziedziny kultury, zatrudnienia, edukacji czy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna i specjaliści w zakresie doradztwa prawnego, posiadają długoletnie doświadczenie praktyczne i szeroką wiedzę teoretyczną.

Absolwenci oferowanych przez nas form doskonalenia  korzystają z uzyskanej  u nas wiedzy nie tylko podczas zajęć ale również po ich ukończeniu. Bezstresowo z pełną dbałością o klienta przygotowujemy uczestników szkoleń i innych form doskonalenia do zdania egzaminów.

Doradztwo prawne i szeroka oferta szkoleń adresowane są zarówno do małych, jak i dużych firm, urzędów, stowarzyszeń i innych instytucji. Prowadzoną działalność charakteryzuje duża elastyczność i natychmiastowa reakcja na zachodzące zmiany w życiu gospodarczym a właściwa motywacja i zaangażowanie naszych pracowników w działalność PREME sp. z o.o. w szczególności nastawione jest na podejmowanie działań mających na celu zaspokojenie oczekiwań naszych Klientów i budowanie właściwych więzi i satysfakcji ze wzajemnej współpracy.

Numer KRS: 0000522764

NIP: 7582355755

REGON: 147428280

Wielkość czcionki
Kontrast